Franciszków / ul. Dębowa
350 000 PLN / 2 353,73 PLN/m2
148.7 m2 / 5 pok.
 
 
 
Numer oferty:350/2522/ODS
Cena:350 000 PLN
Cena za m2:2 353,73 PLN
Powierzchnia:148,70 m2
Powierzchnia użytkowa:120,70 m2
Powierzchnia działki:1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:5
Typ domu:Wolnostojący
Rok budowy:2020
Rynek:Pierwotny
Numer oferty:350/2522/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Na sprzedaż dom piętrowy w nowo powstającym Osiedlu Park Franciszków.

Osiedle powstaje na działce 9 ha położonej w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Jest bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą poprzez bliskość A2 oraz linii kolejowej Warszawa/Żyrardów.

Osiedle zostało zaprojektowane z troską o nowoczesny design, przemyślaną aranżację oraz wysokiej jakości materiały i wykonanie. Nasz projekt szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi, które szukają swojego miejsca blisko natury i jednocześnie dobrze skomunikowanego z Warszawą.

Przez teren osiedla przepływa niewielka rzeczka Sucha, po której przekroczeniu teren osiedla łączy się z Puszczą Bolimowską. Dzięki temu miłośnicy natury, spacerów i korzystania z uroków lasu mają to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Dom o powierzchni użytkowej 120,7 m2 na działce 1200 m2. Jest to I etap realizacji naszego osiedla (obecnie powstały 3 domy).
Projekt każdego z nich przewiduje 4 sypialnie - jedna główna (z prywatną łazienką) oraz 3 mniejsze, 2 łazienki, ponad 35 metrowy salon z kominkiem oraz duży taras. Kuchnia jest otwarta na salon co ułatwia komunikację z jadalnią i zwiększa strefę wypoczynku.

Jest możliwość indywidualnego uzgodnienia szczegółów oraz wykończenia w sposób, jaki będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

W bliskiej odległości od Osiedla znajdują się:
-Aqua Park z Tropikalną Wyspą (15 min autem)
-Centralny Port Komunikacyjny Lotniczy i Kolejowy planowany na 2022 (25 min autem)
-historyczne i niepowtarzalne Ogrody Arkadii w stylu angielskim z XVIII w.

I oczywiście Puszcza Bolimowska, która graniczy z terenem naszego Osiedla oraz Warszawa (40 min autem).

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJ ORAZ PODATKU PCC!
Możliwość zakupu na raty i wystawienia faktury VAT.

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji :)
 
Franciszków / 148.7 m2
ul. Dębowa
350 000 PLN / 2 353,73 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Rafał Szakuro

Rafał Szakuro

r.szakuro@mcn.biz.pl

tel.: 786 833 007

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).