Kosewko / ul. Borowa
240 000 PLN / 287,77 PLN/m2
834 m2 / 2 pok.
 
 
 
Numer oferty:368/2522/ODS
Cena:240 000 PLN
Cena za m2:287,77 PLN
Powierzchnia:834 m2
Powierzchnia użytkowa:36 m2
Powierzchnia działki:834 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:2
Stan budynku:Do adaptacji
Typ domu:Letniskowy
Rok budowy:1980
Rynek:Wtórny
Dostępne od:2021-09-27
Numer oferty:368/2522/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS

W naszej ofercie pojawiła się działka rekreacyjna zabudowana domkiem o charakterze rekreacyjnym - z lat 80 tych.
Działka położona w urokliwym miejscu, gdzie wokół cisza i spokój.
Domek wymaga remontu, jednak można z niego korzystać. Wybudowany został w technologii mieszanej ( 50% drewno i 50% murowany). Działka uzbrojona jest w szambo 2 komorowe, woda z sieci. Wyposażony jest w instalację  elektryczną, wodociąg - ze studni głębinowej zaopatrującej w wodę wszystkie działki rekreacyjne. Budynek jest podpiwniczony ( 30m2).
Na działce drzewka owocowe, krzewy i kwiaty.
Zapraszamy serdecznie na prezentację budynku.
Odpowiem na szczegółowe pytania.
Cena do negocjacji!
Polecam i zapraszam!
Ilona Meister
tel. 518076760
 
Kosewko / 834 m2
ul. Borowa
240 000 PLN / 287,77 PLN/m2
Materiał:Mieszany
Dach:Blacha
Typ okien:PCV, PCV
Kształt działki:Kwadrat
Ukształtowanie działki:Płaska
Ogrodzenie:Siatka
Droga dojazdowa:Utwardzona
Ujęcie wody:Studnia
Ciepła woda:Bojler
Rodzaj kanalizacji:Szambo
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).