Czeczotki / ul. Cicha
544 575 PLN / 265 PLN/m2
2055 m2
 
 
 
Numer oferty:445/2522/OGS
Cena:544 575 PLN
Cena za m2:265 PLN
Powierzchnia działki:2 055 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Prąd:Tak
Gaz:Tak
Rodzaj kanalizacji:Miejska
Numer oferty:445/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Nasza oferta wzbogaciła się o działkę położoną w miejscowości Czeczotki, gmina Czosnów.

Zachęcam do zapoznania się z opisem. Przepięknie położona nieruchomość, dla ceniących sobie ciszę, spokój, bliskość natury.

Działka o powierzchni 2055 m2. od strony północnej przylega bezpośrednio do linii lasu, od strony południowej do drogi gminnej asfaltowej (służącej mieszkańcom tylko jako dojazd do posesji).

W drodze media: gaz, woda, kanalizacja. Prąd na działce sąsiedniej.

Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego  1877 m2 powierzchni tej działki przeznaczone jesr pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z dopuszczeniem zachowania zabudowy zagrodowej. 

Minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej 60%.

Dopuszcza się zabudowę do 11,00 m. wysokości. Budynki do trzech kondygnacji, przy czym 3-cia kondygnacja jako poddasze użytkowe. Zabudowę w formie budynków wolno stojących oraz w formie budynków bliźniaczych. 

Działka jest zadbana, do tej pory użykowana jako rekreacyjna. Od strony lasu są pięne stare dęby, gleba użyźnana poprzez uprawy kwiatów oraz warzyw.

Na działce znajdziemy drzewa owocowe, które obficie obrodziły w jabłka, czereśnie, wiśnie.


Blisko sklep spożywczy, stomatolog, szkoły podstawowe, przedszkola. Dobry dojazd do Warszawy, do trasy nr 7 ok 3 km.

Działka ma bardzo duży potencjał, jej kształt pozwala na bardzo dobre jej zagospodarowanie. 

Serdecznie Polecam to miejsce !!

Cena do negocjacji !

Zapraszam do oglądania oraz zakupu !

Marta Gruza

519 844 183
 
Czeczotki / 2055 m2
ul. Cicha
544 575 PLN / 265 PLN/m2
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).