Zakroczym
209 000 PLN / 611,11 PLN/m2
342 m2
 
 
 
Numer oferty:451/2522/OGS
Cena:209 000 PLN
Cena za m2:611,11 PLN
Powierzchnia działki:342 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Kształt działki:Nieregularny
Numer oferty:451/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Zakroczym, gmina Zakroczym. 

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 342 m2. Na działce posadowiony jest budynek z 1980 roku.

Działka w Miejscowym Planie jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na działce jest budynek budowany w latach osiemdziesiątych.

Budynek jest do kapitalnego remontu. Składa się z dwóch pomieszczeń ( jedno z nich pełniło rolę kuchni drugie  pokoju), plus trzecie małe pomieszczenie, które  nie ma bezpośredniego przejścia do pozostałych pokoi ( istnieje możliwość wyburzenia ściany). Strop żel-betonowy - możliwość podniesienia budynku, dobudowania piętra. 

Budynek budowany jest z cegły czerwonej od wewnątrz i cegły białej po zewnętrznej stronie. 

W drodze wszystkie media: kanalizacja, woda, gaz, prąd. 

Stan prawny uregulowany, założona Księga Wieczysta.

Zapraszam do ogladania i zakupu !

Polecam !
Marta Gruza
519 844 183

 
Zakroczym / 342 m2
209 000 PLN / 611,11 PLN/m2
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).