Kosewko
400 000 PLN / 100 PLN/m2
4000 m2
 
 
 
Numer oferty:415/2522/OGS
Cena:400 000 PLN
Cena za m2:100 PLN
Powierzchnia działki:4 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Szerokość działki (mb.):40
Długość działki (mb.):100
Kształt działki:Prostokąt
Przeznaczenie działki:Budowlana
Numer oferty:415/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego biura !!!

Do sprzedania działka budowlana w Kosewku.
Obecnie powierzchnia wynosi 4000 m2 (wymiary ok. 40m x 100m), istnieje jednak możliwość jej podziału.
Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Na działce prąd i woda. Planowany gazociąg.
Działka jest w pięknej, bardzo zielonej okolicy. Blisko rzeka Wkra. Ciszę, spokój i bliskość natury, zapewnia pobliski las. Działka jest niepowtarzalna, wyróżnia ją miedzy innymi to, że jest na terenie lekko pagórkowatym, częściowo zadrzewionym co daje ogromne możliwości aranżacji ogrodu.

Kosewko znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Pomiechówka , w którym dostępna jest pełna infrastruktura. Pomiechówek znany jest również z bardzo rozwiniętego zaplecza rekreacyjnego min, spływy kajakowe, park linowy, park doliny Wkry, kino i restauracje.
Bardzo dobre połączenie z pobliskim Nowym Dworem Mazowiecki jak również z Warszawą.
Miejsce to, będzie doskonałym wyborem dla ludzi chcących uciec od zgiełku dużego miasta, ale jednocześnie chcących mieć blisko do pełnej infrastruktury.

Z przyjemnością zaprezentuje Państwu tą ofertę

Anna Sulima
514-747-171
 
Kosewko / m2
400 000 PLN / 100 PLN/m2
Droga dojazdowa:Utwardzona
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).