Kikoły
65 000 PLN / 137,42 PLN/m2
473 m2
 
 
 
Numer oferty:443/2522/OGS
Cena:65 000 PLN
Cena za m2:137,42 PLN
Powierzchnia działki:473 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Prąd:Tak
Gaz:Tak
Ujęcie wody:Miejska
Numer oferty:443/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do sprzedaży oferujemy Państwu działkę położoną we wsi Kikoły, gmina Pomiechówek. Działka o powierzchni 473 m2.

Od 2015 roku obowiązuje nowy miejscowy Plan nałożony na tą miejsowość. Działka ma status zabudowy jednorodzinnej mieszkaniowej. 

W ulicy asfaltowej jest gaz, wodociąg ( z ujęciem na działce) , prąd na działce ( bez skrzynki). Linia napowietrzna średniego napięcia nie ogranicza zabudowy.


Dopuszczalna zabudowa to dwie kondygnacje ( do 9 m).


Granice działki wskazują słupki pod planowane ogrodzenie. Działka wymaga oczyszczenia. 

Jest to spokojna, cicha okolica, blisko natury. Do rzeki ok 800 metrów drogami do tego wyznaczonymi. 

Zachęcam do oglądania i zakupu!

Cena do niewielkiej negocjacji!!!

Serdecznie Polecam !

Marta Gruza

519 844 183

 
Kikoły / 473 m2
65 000 PLN / 137,42 PLN/m2
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium:Tereny zabudowy mieszkaniowej
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).