Nowy Dwór Mazowiecki / ul. Wojska Polskiego
320 000 PLN / 2 202,04 PLN/m2
145.32 m2
 
 
 
Numer oferty:18/2522/OLS
Cena:320 000 PLN
Cena za m2:2 202,04 PLN
Powierzchnia:145,32 m2
Przeznaczenie:Handlowo/Usługowe
Rynek:Wtórny
Numer oferty:18/2522/OLS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Poszukujesz lokalu na działalność gospodarczą, w świetnej lokalizacji ?
Zapraszamy do oglądania i do zakupu lokalu usługowego położonego w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Wojska Polskiego 47.
Jest to lokal o powierzchni 145,32 m2. Do tej pory wykorzystywany był jako biuro obsługi klientów telekomunikacji.
Obecnie lokal jest pusty i wymaga nakładów adaptacyjnych ( co zostało uwzględnione w cenie).
Lokal idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalności: salę rehabilitacyjną, gabinet stomatologiczny, gabinety lekarskie, biuro rachunkowe, małe przedszkole (żłobek).
Położony jest w budynku wielorodzinnym, na parterze, z wejściem od ulicy Młodzieżowej. Składa się z 3 pomieszczeń oraz łazienki z wc. W części wejściowej na podłodze terakota, a w dalszej części wykładzina dywanowa. Na ścianach tynk nakrapiany. Podwieszone sufity. Okna są okratowane. Lokal posiada instalację alarmową.
W związku z decyzja o szybkiej sprzedaży cena jest bardzo atrakcyjna.Jest to cena netto i należy do niej doliczyć 23% podatek VAT. Nieruchomość sprzedaje firma i będzie wystawiona faktura VAT ( brak podatku PCC).
Zapraszamy do biura po szczegóły.
 
Nowy Dwór Mazowiecki / 145.32 m2
ul. Wojska Polskiego
320 000 PLN / 2 202,04 PLN/m2
Wysokość pomieszczeń (cm):400
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister


nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518076760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).