Nowy Dwór Mazowiecki / ul. Sukienna
15 000 PLN / 61,22 PLN/m2
245 m2
 
 
 
Numer oferty:48/2522/OLW
Cena:15 000 PLN
Cena za m2:61,22 PLN
Powierzchnia:245 m2
Piętro:1
Liczba pięter:2
Przeznaczenie:Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal):Medyczne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:4
Kaucja:jednomiesięczna
Nazwa budynku:Villa Nova Curia
Rodzaj budynku:Mieszkalno-biurowy
Stan budynku:Idealny
Rok budowy:2019
Dostępne od:2023-01-02
Numer oferty:48/2522/OLW
 
 
 
 
 
 

OPIS

LOKAL DOSTĘPNY OD 02 STYCZNIA 2023 ROKU
Poszukujesz idealnego lokalu do prowadzenia swojej działalności? Usytuowanego w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego?
Lokalu z pięknym widokiem na Narew?
Właśnie znalazłeś!
Lokal z przeznaczeniem na usługi biurowe, usytuowany na I piętrze apartamentowca z 2019 roku, składa się z:
sali konferencyjnej ( 42 m2) wyposażonej w profesjonalny sprzęt do wideo rozmów ( do podłączenia w stole) oraz w stół konferencyjny wraz z krzesłami,  pomieszczeń biurowych ( 24,47 ; 22,32 ; 41,70 ; 22,89 ; 33,58 m2),  łazienek z wc (4,54 ; 5,45 ; 3,83 m2), pom. socjalnego ( 6,05 m2), pom. gospodarczego ( 5,04 m2), recepcji ( 22,6 m2) i komunikacji (30 m2)
Na podłodze znajduje się wysokiej jakości gres i wykładzina dywanowa, a parapety są z kamienia.
Wyposażony w klimatyzację i rekuperację.
Dodatkowym uzupełnieniem jest Floorbox , czyli puszka instalacyjna schowana w podłodze, która pozwala podłączyć się do sieci elektrycznej, sieci komputerowej, urządzeń komputerowych i urządzeń multimedialnych. Zostały one specjalnie zaprojektowane, aby komponować się i tworzyć estetyczną całość z resztą podłogi.
Okna i drzwi antywłamaniowe otwierane na kartę (chip).
Wc może być dostosowane dla inwalidów.
Lokal idealny do prowadzenia wszelkiej działalności biurowej ( biuro rachunkowe, ajencja bankowa, adwokat ).
W chwili obecnej jest wyposażony w wysokiej jakości biurka które mogą zostać na wyposażeniu. Dodatkowym wyposażeniem są zabudowane szafy. 
Lokal na najem długoterminowy z kilkumiesięcznym okresem wypowiedzenia ( do ustalenia).
Dodatkowo płatne są: czynsz ( 2550 zł/miesięcznie), woda, prąd i śmieci wg zużycia. Woda płatna ( wg stawek dostawcy)co miesiąc z dołu za wykorzystaną ilość a prąd płatny w rozliczeniu comiesięcznym ( wg faktury).
Zapraszamy serdecznie na prezentację i po więcej szczegółów.
Naprawdę warto!
Polecam,
Ilona Meister
 
Nowy Dwór Mazowiecki / 245 m2
ul. Sukienna
15 000 PLN / 61,22 PLN/m2
Recepcja:Tak
Kontrola dostępu:Tak
Alarm:Tak
Światłowód:Tak
Czujniki dymu:Tak
Klimatyzacja:Tak
Podwieszane sufity:Tak
 
 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).