Nowy Dwór Mazowiecki
330 000 PLN / 7 208,39 PLN/m2
45.78 m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:334/2522/OMS
Cena:330 000 PLN
Cena za m2:7 208,39 PLN
Powierzchnia:45,78 m2
Liczba pokoi:3
Piętro:1
Liczba pięter:4
Typ kuchni:Oddzielna
Rynek:Wtórny
Stan nieruchomości:Dobry
Czynsz administracyjny:430 PLN
Numer oferty:334/2522/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Pólko w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mieszkanie o powierzchni 45,78 usytuowane jest na I piętrze w bloku IV piętrowym.
Składa się z dużego pokoju, sypialni, mniejszego pokoju oddzielnej kuchni, łazienki i korytarza. Rzut mieszkania w zdjęciach.

Mieszkanie w starszym stylu ale zadbane i czyste. Meble, które mają pozostać - do uzgodnienia.
Idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem lub dla osób, które chciały by zamieszkać bez większego wkładu finansowego a jedynie dostosowania do swoich potrzeb.

Okna oraz balkon (loggia) znajdują się od strony wschodniej. Loggia jest zabudowana co pozwala korzystać z niej cały rok.
Dodatkowo z małego pokoju zostało zrobione dodatkowe wyjście, dzięki czemu na balkon dostaniesz się z dwóch pomieszczeń.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,17 m2. Usytuowana jest zaraz przy wyjściu z klatki co zapewnia swobodę w korzystaniu z niej.

Okna są nowe, plastikowe. Na podłogach w pokojach i korytarzu jest dobrze zachowana mozaika, która po cyklinowaniu będzie stanowić świetną ozdobę mieszkania.
Ciepła woda z bojlera, gaz z butli - jak to na blokach na Pólku :)

Klatka schodowa jest czysta - niedawno była odnawiana.

Stan prawny - mieszkanie jest spółdzielcze własnościowe z udziałem w gruncie i założoną księgą wieczystą.


W niedalekim sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, technikum i liceum. Przy ulicy znajduje się apteka i prywatny ośrodek zdrowia, masa placówek handlowych (market Carrefour, Lidl, Bazarek, Żabka a w dalszej kolejności Biedronka, Kaufland, Rosman, i wiele innych). W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci, park, basen, boiska i wiele innych obiektów rekreacyjnych.

Dojazd do Warszawy samochodem to 25 min a z komunikacji miejskiej, połączenia są co 30 min. Do stacji PKP 15 minut drogi spacerkiem. 


Zapraszam do kontaktu po więcej informacji :) 
Nowy Dwór Mazowiecki / 45.78 m2
330 000 PLN / 7 208,39 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Rafał Szakuro

Rafał Szakuro

r.szakuro@mcn.biz.pl

tel.: 786 833 007

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).