Targówek / Warszawa
480 000 PLN / 8 495,58 PLN/m2
56.5 m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:320/2522/OMS
Cena:480 000 PLN
Cena za m2:8 495,58 PLN
Powierzchnia:56,50 m2
Liczba pokoi:3
Piętro:0
Liczba pięter:10
Typ kuchni:Widna
Rynek:Wtórny
Rok budowy:1976
Stan nieruchomości:Do drobnego remontu
Czynsz administracyjny:520 PLN
Dostępne od:2021-09-01
Numer oferty:320/2522/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

CENA DO NEGOCJACJI!!!
W naszej ofercie pojawiło się świetne mieszkanie w super lokalizacji! Jest to lokal mieszkalny o pow. 56,5 m2 usytuowany na wysokim parterze w 10 piętrowym budynku przy ul. Krasnobrodzkiej. Składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Z salonu wyjście na balkon. Atutem jest pomieszczenie przynależne - piwnica o pow. 2,2 m2. 
Mieszkanie jest przeznaczone do remontu, ale bardzo rozkładowe
Funkcjonalne i praktyczne mieszkanie w centrum dzielnicy Targówek w otoczeniu zieleni.
Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum, bliskość terenów zielonych, bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum
Budynek w zasobach Spółdzielni Bródno, sukcesywnie remontowany, ocieplony i otynkowany po wymianie instalacji wodno-kan. Lokalizację budynku cechuje doskonała komunikacja, w niewielkiej odległości pętla autobusowa, planowana II linia metra. W najbliższym otoczeniu liczne punkty usługowe i handlowe. W bliskiej odległości tereny rekreacyjne, Lasek Bródnowski i Park Bródnowski więc lokalizacja idealna dla osób ceniących aktywny tryb życia.
Lokal z założoną księgą wieczystą ( odrębna własność), z uregulowanym gruntem i bez żadnych obciążeń ! 
Wolny od zaraz.
Zapraszamy serdecznie na prezentację i do zakupu.
Ilona Meister
518076760 
Warszawa / 56.5 m2
480 000 PLN / 8 495,58 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Plac zabaw, Szkoła, Sklep, Kościół, Apteka, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Fitnes, Park
Komunikacja:Autobus
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).