Pomiechówek
349 000 PLN / 3 490 PLN/m2
100 m2 / 1 pok.
 
 
 
Numer oferty:387/2522/ODS
Cena:349 000 PLN
Cena za m2:3 490 PLN
Powierzchnia:100 m2
Powierzchnia działki:498 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:1
Typ domu:Inny
Rok budowy:1980
Rynek:Wtórny
Numer oferty:387/2522/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS


Do sprzedaży oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Pomiechówek.

UWAGA! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE (o podobnej wartości lub z niewielką różnicą do uregulowania).

Działka o powierzchni 498 m2, w kwadracie na której posadowiony jest budynek garażowy/gospodarczy o powierzchni 100 m2. 

Wymiary działki : ok 23,7m x ok 21m

Budynek budowany na przestrzeni lat 1980-1990, wylany fundament, ściany z pustaka leszowego ( inaczej żużlowy), strop Kleina, na podłodze wylewka, okna drewniane, na dachu papa ( można potraktować jako rozpoczętą budowę ).


Obecnie posiadamy wydaną w 2022 roku, Decyzję o Warunkach Zabudowy dla nieruchomości obejmującej zmianę sposobu użytkowania

budynku gospodarczego na budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, bez zmian jego gabarytów, wraz z infrastrukturą techniczną.


Dojazd do działki jest drogą wewnętrzną z udziałami ( kupując nieruchomość w cenie nabywasz udziały w drodze). Droga wyłożona jest kostką brukową.

Media: w drodze wewnętrznej znajduje się wodociąg, kanalizacja oraz gaz. Prąd w głównej ulicy. 


Lokalizacja jest niebywale dobra: do stacji PKP ok 400 metrów, do szkoły ok 200 metrów, blisko do punktów usługowo – handlowych.

Jednocześnie nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy od głównej ulicy, ma wysoką, zadbaną roślinność, co daje poczucie prywatności.


W okolicy pojedyncze zabudowy jednorodzinne, lasy, nowopowstała tężnia solankowa, park Dolina Wkry, place zabaw, park linowy, liczne

plaże wzdłuż rzeki Wkra, w tym zajazd "Zacisze" Anny Korcz. Dostępne spływy kajakowe, hektary ścieżek leśnych do spacerów i jazdy na

rowerze.

STAN PRAWNY UREGULOWANY, NIERUCHOMOŚĆ POSIADA KSIĘGĘ WIECZYSTĄ BEZ ŻADNYCH OBCIĄŻEŃ !

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu,

Zapraszam do  oglądania i zakupu !

Cena do negocjacji !!!

Polecam serdecznie !
Marta Gruza
519 844 183


 
Pomiechówek / 100 m2
349 000 PLN / 3 490 PLN/m2
Materiał:Pustak
Kształt działki:Kwadrat
Ukształtowanie działki:Płaska
Ujęcie wody:Miejska w drodze
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).