Zakroczym / ul. Słoneczna
1 150 000 PLN / 4 556,26 PLN/m2
252.4 m2 / 5 pok.
 
 
 
Numer oferty:383/2522/ODS
Cena:1 150 000 PLN
Cena za m2:4 556,26 PLN
Powierzchnia:252,40 m2
Powierzchnia użytkowa:208 m2
Powierzchnia działki:800 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:5
Liczba pięter:1
Stan budynku:Dobry
Typ domu:Wolnostojący
Rok budowy:2000
Rynek:Wtórny
Usytuowanie garażu:W bryle budynku
Numer oferty:383/2522/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Poszukujesz domu z dobrym dojazdem do Warszawy? W cichej i spokojnej okolicy? Domu przestrzennego i funkcjonalnego?
Właśnie znalazłeś!
Dom w Zakroczymiu, przy ul. Słonecznej, położony w klimatycznym i spokojnym miejscu, o pow. użytkowej 208 m2- dla rodziny 4-5 osobowej. Jest to budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii tradycyjnej. W budynku znajduje się garaż na dwa samochody.
Funkcjonalny parter składa się z : salonu połączonego z kuchnią oraz gabinetu. Znajduje się tutaj również łazienka z wc, garderoba i spiżarnia. Z salonu jest wyjście na taras z widokiem na  zadbaną działkę. Poddasze składa się z 3 pokoi oraz dużej, przestrzennej łazienki oraz garderoby.
Działka jest bardzo zadbana, z nasadzeniem.
Woda oraz kanalizacja miejska.
Ogrzewanie piecem olejowym ( ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego).
Centrum Zakroczymia w odległości około 2 km.
Po więcej szczegółów zapraszam na spotkanie :)
Polecam serdecznie
Ilona Meister 
 
Zakroczym / 252.4 m2
ul. Słoneczna
1 150 000 PLN / 4 556,26 PLN/m2
Materiał:Ceramika
Dach:Dachówka
Typ okien:PCV, PCV
Kształt działki:Prostokąt
Ukształtowanie działki:Płaska
Ogrodzenie:Mieszane
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Ujęcie wody:Miejska na działce
Ciepła woda:Inne, Inne
Rodzaj kanalizacji:Miejska
Rodzaj ogrzewania:Olejowe
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).