Nowy Dwór Mazowiecki / ul. Sukienna
4 000 PLN / 83,82 PLN/m2
47.72 m2
 
 
 
Numer oferty:46/2522/OLW
Cena:4 000 PLN
Cena za m2:83,82 PLN
Powierzchnia:47,72 m2
Piętro:Parter
Liczba pięter:2
Przeznaczenie:Biurowe
Kaucja:4000
Nazwa budynku:Villa Nova Curia
Rodzaj budynku:Mieszkalno-biurowy
Stan budynku:Idealny
Rok budowy:2019
Dostępne od:2023-01-02
Numer oferty:46/2522/OLW
 
 
 
 
 
 

OPIS

LOKAL DOSTĘPNY OD 02 STYCZNIA 2023 ROKU
Poszukujesz idealnego lokalu do prowadzenia swojej działalności? Lokalu usytuowanego na parterze nowego budynku apartamentowego, w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego?
Właśnie znalazłeś!
Lokal z przeznaczeniem na usługi biurowe, usytuowany na parterze apartamentowca z 2019 roku, składa się z:
pomieszczenia biurowego ( 27,65 m2), wc (3,90 m2), pom. socjalnego ( 6,05 m2), pom. gospodarczego ( 7,69 m2) i komunikacji.
Na podłodze znajduje się wysokiej jakości gres a parapety są z kamienia. Wyposażony w klimatyzację. Dodatkowym uzupełnieniem jest Floorbox , czyli puszka instalacyjna schowana w podłodze, która pozwala podłączyć się do sieci elektrycznej, sieci komputerowej, urządzeń komputerowych i urządzeń multimedialnych. Zostały one specjalnie zaprojektowane, aby komponować się i tworzyć estetyczną całość z resztą podłogi.
Okna i drzwi antywłamaniowe.
Wc dostosowane jest dla inwalidów.
Lokal idealny do prowadzenia wszelkiej działalności biurowej ( biuro rachunkowe, ajencja bankowa, adwokat ), parter daje możliwość wejścia od ulicy.
W chwili obecnej jest wyposażony w wysokiej jakości biurka które mogą zostać na wyposażeniu. Dodatkowym wyposażeniem jest zabudowana szafa.
Lokal na najem długoterminowy z kilkumiesięcznym okresem wypowiedzenia ( do ustalenia).
Dodatkowo płatne są: woda, prąd i śmieci wg zużycia. Woda płatna ( wg stawek dostawcy)co miesiąc z dołu za wykorzystaną ilość a prąd płatny w rozliczeniu comiesięcznym ( wg faktury).
Zapraszamy serdecznie na prezentację i po więcej szczegółów.
Naprawdę warto!
Polecam,
Ilona Meister

 
Nowy Dwór Mazowiecki / 47.72 m2
ul. Sukienna
4 000 PLN / 83,82 PLN/m2
Recepcja:Tak
Kontrola dostępu:Tak
Alarm:Tak
Światłowód:Tak
Czujniki dymu:Tak
Klimatyzacja:Tak
Podwieszane sufity:Tak
 
 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).