Nowy Dwór Mazowiecki / ul. Jasna
500 000 PLN / 12 195,12 PLN/m2
41 m2 / 2 pok.
 
 
 
Numer oferty:354/2522/OMS
Cena:500 000 PLN
Cena za m2:12 195,12 PLN
Powierzchnia:41 m2
Liczba pokoi:2
Piętro:Parter
Rynek:Wtórny
Rok budowy:2022
Stan nieruchomości:Idealny
Czynsz administracyjny:500 PLN
Numer oferty:354/2522/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do sprzedaży mieszkanie. Parter z niewielkim ogródkiem !!!
 
Mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim na nowoczesnym osiedlu 17 - DZIELNICA. Odebrane 2022 roku, wykończone pod klucz. Wszystkie sprzęty oraz zabudowy, elementy wykończeniowe - NOWE.

Mieszkanie ma powierzchnię 41 m2, składa się z:
- salonu z otwartą kuchnią, ( zabudowa kuchenna - bardzo dobre materiały, sprzęty kuchenne firmy Elektrolux) 
- sypialni - ( duża szafa w zabudowie)
- łazienki 
- korytarza. 

Na podłodze gres imitujący drewno, dobrej jakości.

Z dużego pokoju oraz z sypialni jest wyjście na ogródek 17 m2.


Okolica bardzo przyjemna, jest spokojnie i cicho, w bliskim sąsiedztwie oprócz bloków ( 3 bloki z osiedla 17 dzielnica), domki jednorodzinne, a dalej usytuowane jest całe osiedle młodych. Sklepy, usługi, szkoła, hala sportowa. Do stacji PKP ok 1,3 km. W okolicy las oraz rzeka Wisła.

Za dodatkową opłatą jest:

Komórka lokatorska 4 m2( po podłodze - jest skos)  - 30 000 zł

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym - 40 000 zł

Elementy ruchome w mieszkaniu  nie wchodzą w cenę mieszkania, ale istnieje możliwość Negocjowania !!!

Zapraszam do oglądania i Zakupu !

Cena jest do negocjacji !!!!


Marta Gruza 
519 844 183
 
Nowy Dwór Mazowiecki / 41 m2
ul. Jasna
500 000 PLN / 12 195,12 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).