Białołęka / Warszawa / ul. Odkryta
470 000 PLN / 10 755,15 PLN/m2
43.7 m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:347/2522/OMS
Cena:470 000 PLN
Cena za m2:10 755,15 PLN
Powierzchnia:43,70 m2
Liczba pokoi:3
Piętro:Parter
Liczba pięter:4
Typ kuchni:Aneks
Rynek:Wtórny
Rok budowy:2001
Stan nieruchomości:Dobry
Czynsz administracyjny:680 PLN
Numer oferty:347/2522/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na kameralnym osiedlu zamkniętym na Warszawskiej Białołęce - ul. Odkryta.

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza.
Wcześniej było to mieszkanie 2-pokojowe, ale kuchnia została zrobiona zamiast wc, dzięki czemu mieszkanie zyskało dodatkowy pokój (sprawdź rzut w zdjęciach).

Mieszkanie jest bardzo ciepłe i przytulne. Umeblowane i gotowe do zamieszkania.
Znajduje się na parterze i posiada loggię, z której mamy piękny widok na ogród.
Wszystkie okna są od strony wschodniej. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone przez ochronę.

Mieszkanie idealnie nadaje się dla pary, osób, które chcą założyć rodzinę lub już mają dzieci. Ze względu na lokalizację, świetnie się też sprawdzi jako inwestycja pod wynajem.


Warszawska Białołęka to spokojnie miejsce, w którym można cieszyć się naturą, pozostając w dobrym połączeniu z innymi dzielnicami. Niedaleko osiedla znajduje się rzeka Wisła oraz liczne tereny zielone - idealne miejsce na spacery i spędzenie dnia w cieplejsze dni. Do Galerii Północnej jest niecałe 5 km.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na terenie osiedla.

Stan prawny - mieszkanie jest własnościowe z udziałem w gruncie i założoną księgą wieczystą.

Istnieje możliwość zamiany na domek na trasie Warszawa - Lublin lub wynajem na krótszy termin.


Zapraszam po więcej informacji i do umawiania się na oglądanie :)
 
Warszawa / 43.7 m2
ul. Odkryta
470 000 PLN / 10 755,15 PLN/m2
Winda:Tak
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
Ochrona:Tak
Teren ogrodzony:Tak
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Rafał Szakuro

Rafał Szakuro

r.szakuro@mcn.biz.pl

tel.: 786 833 007

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).