Nowy Dwór Mazowiecki / ul. gen. Józefa Bema
335 000 PLN / 6 901,52 PLN/m2
48.54 m2 / 2 pok.
 
 
 
Numer oferty:332/2522/OMS
Cena:335 000 PLN
Cena za m2:6 901,52 PLN
Powierzchnia:48,54 m2
Liczba pokoi:2
Liczba pięter:3
Typ kuchni:Widna
Rynek:Wtórny
Rok budowy:1968
Czynsz administracyjny:450 PLN
Numer oferty:332/2522/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Do sprzedaży oferujemy Państwu mieszkanie położone w Modlinie Twierdzy przy ulicy gen. J. Bema. 


Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, ma niewielki balkonik, w oknach żaluzje antywłamaniowe, było remontowane 9 lat temu, a ok 5 lat temu lekko odnawiane. 

Składa się z:

korytarzyka - ( szafa robiona na wymiar pozostaje w mieszkaniu)

Dużego pokoju - ( jest to pokój przechodni) ( wystawa okien - południe)

Pokoju - ( trzydrzwiowa szafa, robiona na zamówienie - pozostaje w mieszkaniu) ( wystawa okien - wschód)

kuchni - ( kuchnia widna z zabudową kuchenną, zmywarką  pozostają w mieszkaniu- brak piekarnika) ( wystawa okien - południe)

łazienki.

D mieszkania przynależy piwnica - 11 m2

Stan prawny uregulowany, pełna własność.

Całość ma duży potencjał, można otworzyć przestrzeń pomiędzy pokojem a kuchnią, zrobić dodatkową ściankę, która stworzy korytarz, tym samym uyskamy wejście z korytarza do obu pokoi

(zlikwidujemy pokój przechodni). Na podłodze są panele oraz gres. 

Okolica jest bardzo spokojna, Szkoła oraz boisko widoczne z okna. Dużo terenów zielonych. Restauracje, sklepy przychodnia, apteki, wszystko w promieniu 1 km., sporo miejsc parkingowych.

Do Nowego Dworu Mazowieckiego ok 4 km, ( PKS ), a sam Nowy Dwór Mazowiecki  jest bardzo dobrze skomunikowany z Warszawą ( stacja PKP)

Do Modlina Górka ok 3,5 km, tu również stacja PKP.


Istnieje możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie z dopłatą (lokalizacja Twierdza Modlin lub Nowy Dwór Mazowiecki) 

Zapraszam do oglądania mieszkania !

Polecam! cena jest do negocjacji !

Marta Gruza
519 844 183

 


 
Nowy Dwór Mazowiecki / 48.54 m2
ul. gen. Józefa Bema
335 000 PLN / 6 901,52 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).