Warszawa / ul. Bagno
1 350 000 PLN / 27 322,40 PLN/m2
49.41 m2 / 2 pok.
 
 
 
Numer oferty:344/2522/OMS
Cena:1 350 000 PLN
Cena za m2:27 322,40 PLN
Powierzchnia:49,41 m2
Liczba pokoi:2
Piętro:11
Liczba pięter:14
Typ kuchni:Widna
Rynek:Wtórny
Rok budowy:2009
Stan nieruchomości:Bardzo dobry
Numer oferty:344/2522/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Właśnie znalazłeś!
Mieszkanie o powierzchni 49,41 m2, położone na 11 piętrze w Atelier Residence, czyli nowoczesnym budynku apartamentowo-usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią, oraz sypialni, łazienki z wc, przedpokoju i garderoby. Istnieje możliwość zagospodarowania garderoby na oddzielną toaletę. Mieszkanie jest minimalistyczne. Do własnej aranżacji. Niewątpliwym atutem jest widok z okna na Pałac Kultury i Nauki. Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu jest nieco osłonięty od zgiełku miasta. W okolicy znajduje się wspomniany Pałac Kultury i Nauki, Ogród Saski, Park Świętokrzyski, CH Złote Tarasy, wysokiej klasy biurowce, sklepy, hotele, kawiarnie, restauracje, urzędy, muzea, teatry oraz wiele atrakcji turystycznych. Spacer na Stare Miasto zajmuje około 15 minut. Lokalizacja pozwala na sprawne poruszanie się, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja kolejowa Warszawa Centralna oraz Stacja Świętokrzyska. Dojazd samochodem na Lotnisko Chopina zajmuje około 25 minut.  Cena za miejsce postojowe to 100 000 zł.
Cena mieszkania do negocjacji, natomiast cena miejsca postojowego jest stała. Serdecznie zapraszamy na prezentację! Mieszkanie bez zobowiązań, wolne od 1 marca. Idealne jako lokata kapitału. Obecnie jest wynajmowane. Prezentacja mieszkania w umówionym terminie.
Zapraszam
Ilona Meister
tel. 518076760
 
Warszawa / 49.41 m2
ul. Bagno
1 350 000 PLN / 27 322,40 PLN/m2
Winda:Tak
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
Recepcja:Tak
Ochrona:Tak
Dostępne w okolicy:Restauracja, Bank, Kort tenisowy, Basen, Hala sportowa, Szkoła, Apteka, Przedszkole, Kościół, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska
Komunikacja:Kolej, Metro, Tramwaj, Lotnisko, Kolejka podmiejska
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).