Nowy Dwór Mazowiecki / ul. Dębowa
2 100 PLN / 61,76 PLN/m2
34 m2 / 2 pok.
 
 
 
Numer oferty:108/2522/OMW
Cena:2 100 PLN
Powierzchnia:34 m2
Liczba pokoi:2
Piętro:5
Liczba pięter:5
Rok budowy:2021
Stan nieruchomości:Idealny
Kaucja:3 150
Numer oferty:108/2522/OMW
 
 
 
 
 
 

OPIS

Na Wynajem oferujemy Państwu mieszkanie, położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Dębowej.

Mieszkanie jest nowe, świeżo odebrane. Została zrobiona kuchnia oraz łazienka, podłogi.

Pozostałe meble ruchome ( łóżko, kanapa, stoliki, tv) należy uzupełnić we własnym zakresie. Z ewentualna możliwością odkupu po zakończeniu umowy najmu.


W mieszkaniu do końca miesiąca marca pojawią się jeszcze żyrandole, gzymsy oraz szafa wnękowa w garderobie, zasłonięta kotarą. 

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego wraz z kuchnią , oddzielnie jest mały pokój, łazienka oraz wnęka idealna na garderobę ( dużą szafę).

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ok 2,4 m2.

Opłaty:

Kwota najmu 2 100 ( wraz z komórką lok.) plus

ok 315 zł plus kwota czynszu, plus

ok 100 zł/os ( opłaty za media zaliczkowo plus wywóz nieczystości) plus

prąd wg zużycia

TV i internet.


Jeśli w mieszkaniu będą mieszkały dwie osoby to za każdą osobę trzeba doliczać ok 100 zł. (jako opłaty za media, wywóz nieczystości)

 
Istnieje możliwość za dodatkową opłatą wynająć miejsce postojowe w parkingu podziemnym. 

Tylko Najem Okazjonalny u Notariusza ( wszystkim pokieruję i pomogę)

Kaucja: 1 1/2 kwoty najmu tj. 3 150 zł


Lokalizacja jest bardzo dobra: blisko sklepy, restauracje, usługi, , szkoły,  do PKP ok 1000 metrów. 


Zachęcam do oglądania i Najmu !

Polecam serdecznie !

Marta Gruza
518 844 183 
Nowy Dwór Mazowiecki / 34 m2
ul. Dębowa
2 100 PLN / 61,76 PLN/m2
Winda:Tak
 
 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).