Nowy Dwór Mazowiecki
5 000 000 PLN / 6 192,41 PLN/m2
807.44 m2 / 12 pok.
 
 
 
Numer oferty:39/2522/OOS
Cena:5 000 000 PLN
Cena za m2:6 192,41 PLN
Powierzchnia:807,44 m2
Powierzchnia działki:653 m2
Rynek:Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):Handlowo/Usługowe
Liczba pięter:2
Rodzaj budynku:Biurowo-handlowy
Rok budowy:1963
Dostępne od:2023-03-01
Numer oferty:39/2522/OOS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Witam Państwa,
W naszej ofercie znalazł się wyjątkowy budynek usytuowany w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, należący w chwili obecnej do Cechu Rzemiosł Różnych. Budynek mający w sobie mnóstwo historii Nowego Dworu. Idealny na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej, powierzchnie biurowe czy też sale konferencyjne czy restaurację.
W chwili obecnej budynek jest niedoinwestowany, a więc możliwości koncepcji zagospodarowania może być wiele. Powstał on w 1963 roku, posiada 3 kondygnacje nadziemne i jest częściowo podpiwniczony. Powierzchnia zabudowy wynosi 440,4 m2, powierzchnia użytkowa 807 m2 i powierzchnia ogólna 1104 m2. Nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 1.14 MŚ. Jest to teren zabudowy śródmiejskiej, mieszkaniowo-usługowej. Posadowiona jest na działce należącej do Gminy Nowy Dwór Mazowiecki - użytkowanie wieczyste ( koszt opłaty rocznej to 13800 zł). Grunt znajduje się w strefie ochrony konserwatora. Sam budynek musi zachować elementy zewnętrzne. Wewnątrz można aranżować wg własnego uznania- w ramach przepisów ogólnobudowlanych.
Działka ma kształt zbliżony do kwadratu. Zabudowana jest w większości. Wyposażona w następujące sieci:
wodociągowa, energetyczna, gazowa, kanalizacyjna, teleinformatyczna.
Budynek posiada prostą i zwartą bryłę, korzystnie wyeksponowaną na główne ulice w mieście. Dach skośny, wielospadowy. Piwnica zawiera pomieszczenia na opał, kotłownię i archiwum. Ściany i strop są wzmocnione i pozwalają na wykorzystanie jej jako schron.
Budynek w chwili obecnej jest mocno wyeksploatowany. Stolarka okienna jest mocno zużyta. 
Potencjał tej nieruchomości jest jednak ogromny. Zapraszamy serdecznie do oglądania i zapoznania się z ofertą.
 
Nowy Dwór Mazowiecki / 807.44 m2
5 000 000 PLN / 6 192,41 PLN/m2
Kształt działki:Kwadrat
Ukształtowanie działki:Płaska
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Komunikacja:Autobus, Kolej
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).