Izabelin C / Mariana Langiewicza
11 000 000 PLN / 0 /m2
643 m2
 
 
 
Numer oferty:1/2522/BB
 
 
 
 
 
 

OPIS

Szanowni Państwo,
w naszej ofercie znalazł się budynek usługowo-mieszkalny położony w rewelacyjnej lokalizacji.
Jest to budynek z przeznaczeniem na salon kosmetyczny, salę zabaw, zakład rehabilitacji oraz część mieszkalną.
Działka o powierzchni 1660 m2 zabudowana jest budynkiem usługowo-mieszkalnym o p.u. 643,30.
Lokale użytkowe: nr 1 p.u. 144,80 m2 , nr 2 p.u. 80,39 m2, nr 3 p.u. - 228,60 m2
Lokale mieszkalne: nr 1 p.u. 53,59 m2, nr 2 p. u. 52,58 m2
Jest to budynek dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, murowany, pokryty blachą. Teren utwardzony kostką brukową, działka zagospodarowana i ogrodzona.
Cała nieruchomość położona jest w Izabelinie, przy ul. Langiewicza 2 ( około 14 km od centrum Warszawy).
W najbliższym otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne. Okolica otoczona zielenią, cicha i spokojna.
Opis Budynku
Budynek wolnostojący o zwartej bryle zbudowanej z 2 części: trzykondygnacyjnej zawierającej funkcję usługowo-mieszkalną i dwukondygnacyjną- usługową, pokrytą zielonym dachem i zwieńczonym attyką. Do budynku dobudowano przeszklony pawilon, który stanowi przedłużenie lokalu usługowego znajdującego się na parterze. Wybudowany w technologii murowanej, z dachem o konstrukcji drewnianej pokrytym blachą.
Szczegółowe informacje o poszczególnych pomieszczeniach prześlę dla zainteresowanych.
Instalacje
elektryczna
wodociągowa- z wodociągu lokalnego
kanalizacja-odprowadzenie do kanalizacji zbiorczej
ciepła woda- z pieca c.o.
ogrzewanie - gazowe nadmuchowe
instalacje specjalistyczne: alarmowa, oddymiająca, czujniki metanu z centralą " gazex" odcinającą dopływ gazu do budynku.
Przed budynkiem miejsca parkingowe. Brama wjazdowa elektryczna z pilotem.
Budynek wyposazony w windę.
Zapraszamy serdecznie do prezentacji i do zakupu. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności o charakterze kliniki urody, salonu kosmetycznego, zakładu rehabilitacyjnego a jednocześnie z miejscem na wypoczynek i restaurację. Inne formy działalności tez oczywiście dopuszczalne lecz obecny rozkład pomieszczeń i elementy instalacji wykorzystywane były w dotychczasowej działalności, która związana była z wyżej wymienionymi formami działalności.
Zapraszamy do prezentacji i do zakupu.
Ilona Meister
518076760

 
Izabelin C / 643 m2
Mariana Langiewicza
11 000 000 PLN / 0 /m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).