Nowy Wilków
240 000 PLN / 80 PLN/m2
3000 m2
 
 
 
Numer oferty:416/2522/OGS
Cena:240 000 PLN
Cena za m2:80 PLN
Powierzchnia działki:3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Szerokość działki (mb.):38
Długość działki (mb.):78
Kształt działki:Prostokąt
Przeznaczenie działki:Budowlana
Numer oferty:416/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Zapraszam Państwa do zapoznania się z całkiem nową ofertą naszego biura.
Na sprzedaż działka w Nowym Wilkowie o powierzchni 3000 m2.
Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, działka leży na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Na działce jest prąd, woda przy drodze ok 90 m od granic działki.
Bardzo dobrze usytuowana, w trzeciej lini zabudowy od drogi.

Super lokalizacja, cisza, spokój, dużo zieleni a jednocześnie blisko Leoncin, w którym znajdą Państwo sklepy, szkoły, przedszkola, aptekę, przychodnie zdrowia, itp. Nowy Dwór Mazowiecki w odległości ok 20 km, Warszawa ok 40 km
Dodatkowo pobliski Kampinowski Park Narodowy będzie zapewne odpowiednim miejscem na długie spacery i wycieczki rowerowe.

Polecam i zachęcam do oglądania
Anna Sulima
514 747 171
 
Nowy Wilków / m2
240 000 PLN / 80 PLN/m2
Droga dojazdowa:Utwardzona
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).