Śladów
270 000 PLN / 20 PLN/m2
13500 m2
 
 
 
Numer oferty:418/2522/OGS
Cena:270 000 PLN
Cena za m2:20 PLN
Powierzchnia działki:13 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Szerokość działki (mb.):28.4
Długość działki (mb.):474
Kształt działki:Prostokąt
Przeznaczenie działki:Siedliskowa
Numer oferty:418/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

W naszej ofercie pojawiła się działka siedliskowa o powierzchni 13500 m2. Działka w części jest pod zabudowę w większej części rolna.

Na działce znajdują się budynki. Jeden mieszkalny z lat 60-tych. budynki gospodarcze i garaże.

W domu ogrzewanie we własnym zakresie, szambo, hydrofor. Do jest do kapitalnego remontu.

Działka wymaga pracy, pomysłu ale odwdzięczy się ogromnym potencjałem. Za domem rozciąga się przepiękny widok aż do wału.

Bezpośredni dostęp do rzeki Wisła, Region Natura 2000. Blisko do Kampinoskiego Parku Narodowego.

Idealne miejsce do odpoczynku lub do prowadzenia działalności agroturystycznej, stadniny koni.

Bardzo dobry dojazd do Sochaczewa, Błonia, Nowego Dworu Mazowieckiego, Do Warszawy ok 50 km.

Zachęcam do oglądania !

Cena jest do negocjacji !!

Serdecznie Polecam,

Marta Gruza

519 844 183
 
Śladów / m2
270 000 PLN / 20 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).