Nowy Dwór Mazowiecki / ul. Wojska Polskiego
395 000 PLN / 7 261,03 PLN/m2
54.4 m2 / 2 pok.
 
 
 
Numer oferty:282/2522/OMS
Cena:395 000 PLN
Cena za m2:7 261,03 PLN
Powierzchnia:54,40 m2
Liczba pokoi:2
Piętro:1
Liczba pięter:5
Typ kuchni:Z wyposażeniem
Rynek:Wtórny
Rok budowy:2016
Stan nieruchomości:Wysoki standard
Numer oferty:282/2522/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Szukasz mieszkania w wysokim standardzie w Nowym Dworze Mazowieckim?

Na sprzedaż M3 na Osiedlu Słonecznym.

Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Rzut mieszkania oraz dokładne wymiary można zobaczyć w zdjęciach.

Nieruchomość w wysokim standardzie, w bardzo dobrym stanie - nie wymaga wkładu finansowego. Właściciele urządzili je dla siebie, jednak z powodu powiększającej się rodziny zdecydowali się na większy metraż :)

Dzięki fajnemu rozkładowi mieszkania możemy z korytarza dotrzeć do każdego pomieszczenia. Dodatkowo z pokoju dziennego możemy się dostać do kuchni oraz na balkon. Okna w kierunku północnym.

W kuchni pozostaje zabudowa kuchenna oraz sprzęty (lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna oraz piekarnik). Łazienka z prysznicem. W sypialni oraz przedpokoju zostają przestronne szafy. Reszta umeblowania, która zostanie, do ustalenia.

Osiedle Słoneczne usytuowane jest w bardzo dobrej lokalizacji. Bliskość komunikacji sprawia, że jest to świetna propozycja dla osób pracujących w Warszawie (2 min do przystanku autobusowego i 10 min do stacji kolejowej). Nowy Dwór Mazowiecki ze względu na lotnisko w Modlinie jest bardzo dobrze skomunikowany z Warszawą. W bliskiej odległości także sklepy, szkoły oraz gastronomia.

Teren osiedla jest ogrodzony i strzeżony. Na jego terenie znajdują się 4 bloki (ten w którym znajduje się mieszkanie został oddany do użytku pod koniec 2016r.) oraz plac zabaw. Każdy blok posiada windę oraz garaż podziemny.

Zapraszam do kontaktu po więcej informacji!
 
Nowy Dwór Mazowiecki / 54.4 m2
ul. Wojska Polskiego
395 000 PLN / 7 261,03 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).