Nowy Dwór Mazowiecki / ul. Warszawska
329 000 PLN / 4 838,24 PLN/m2
68 m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:284/2522/OMS
Cena:329 000 PLN
Cena za m2:4 838,24 PLN
Powierzchnia:68 m2
Liczba pokoi:3
Piętro:0
Liczba pięter:4
Rynek:Wtórny
Rok budowy:1960
Numer oferty:284/2522/OMS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą.

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 68 m2, składające się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc,i przedpokoju.

Mieszkanie w pełni rozkładowe, wszystkie pomieszczenia duże i ustawne.

Do mieszkania przynależy piwnica, oraz do użytku w części wspólnej strych, suszarnia.

W bloku jest gaz ziemny oraz światłowód.

Lokal do częściowego remontu.

Usytuowany na parterze w bloku 4 piętrowym.

Bardzo dobra lokalizacja, przy parku, blisko rzeka, plaża, ścieżki rowerowe. Dostęp do pełnej infrastruktury. Blisko stacja PKP, dzięki której super

połączenie z Warszawą.

Mieszkanie sprawdzi się zarówno do zamieszkania z rodziną, jak również jako inwestycja pod wynajem.

Polecam i zachęcam do oglądania
Marta Gruza
519 844 183
 
Nowy Dwór Mazowiecki / 68 m2
ul. Warszawska
329 000 PLN / 4 838,24 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).