Kałuszyn
360 000 PLN / 318,30 PLN/m2
1131 m2
 
 
 
Numer oferty:478/2522/OGS
Cena:360 000 PLN
Cena za m2:318,30 PLN
Powierzchnia działki:1 131 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Ukształtowanie działki:Płaska
Kształt działki:Prostokąt
Prąd:W drodze
Gaz:W drodze
Ujęcie wody:Brak
Rodzaj kanalizacji:Szambo
Numer oferty:478/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

UWAGA!!! Nowa, niższa cena !
Poszukujesz działki na której możesz wybudować swój wymarzony dom? Położonej w super lokalizacji? Działki z dostępem do mediów ( prąd, gaz)?
Właśnie znalazłeś!
Działka o pow. 1131 m2, oznaczona nr 475/3, położona w miejscowości Kałuszyn, gm. Wieliszew. Posiada regularny kształt prostokąta o wym. 25*46 m2. Dostęp do prądu i gazu ( w drodze). Nie ma przyłącza do wody miejskiej ( tylko własna studnia ) oraz do kanalizacji ( szambo lub oczyszczalnia- we własnym zakresie).
W miejscowym planie przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną oraz w części pod drogę dojazdowa i ciąg pieszo-jezdny. Działka znajduje się w strefie ochrony urbanistycznej WOCH oraz w granicach strefy archeologicznej. Mapa dla zainteresowanych- do wglądu.
Zapraszamy serdecznie na prezentację oraz do zakupu.
Cena do niewielkiej negocjacji !


 
Kałuszyn / 1131 m2
360 000 PLN / 318,30 PLN/m2
Ogrodzenie:Brak
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium:Tereny zabudowy mieszkaniowej
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).