Cekanowo / Leśna
2 900 000 PLN / 385,54 PLN/m2
7522 m2 / 10 pok.
 
 
 
Numer oferty:363/2522/ODS
Cena:2 900 000 PLN
Cena za m2:385,54 PLN
Powierzchnia:7 522 m2
Powierzchnia użytkowa:653 m2
Powierzchnia działki:7 522 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:10
Liczba pięter:2
Stan budynku:Do drobnego remontu
Typ domu:Rezydencja
Rok budowy:2003
Rynek:Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
Garaż (liczba miejsc):2
Usytuowanie garażu:W bryle budynku
Numer oferty:363/2522/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!
W naszej ofercie znalazła się wyjątkowa oferta budynku jednorodzinnego o charakterze rezydencjalnym. Jest to budynek piętrowy z dwupoziomowym poddaszem, podpiwniczony, wybudowany w 2003 roku.
Dom o powierzchni użytkowej 653 m2 wybudowany został w technologii tradycyjnej. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Posadzki i podłogi wykonane są z parkietu, terakoty i kamienia naturalnego. Tynki wewnętrzne z gładzią gipsową a na parterze wykonane są tzw. tynki specjalne które dają wewnętrzny ustrój akustyczny. Schody wewnętrzne drewniane i z okładziną drewnianą, balustrady metalowe ozdobne. Schody zewnętrzne i taras wykończone są płytami granitowymi. Garaż z wrotami rolowanymi. Ogrzewanie z własnej kotłowni w systemie centralnego ogrzewania i ciepłej wody zasilane kotłem olejowym " Buderus". Budynek wyposażony jest w instalację alarmową.
Pomieszczenia w budynku:
Piwnica: pralnia, kotłownia, sauna, sala gimnastyczna, pomieszczenia gospodarcze
Parter: salon z oranżerią i tarasem z wyjściem do ogrodu, kuchnia z jadalnią i spiżarnią, gabinet, pokój, łazienka, wc, hall główny, wiatrołap, garaż dwustanowiskowy
I piętro: antresola, 5 pokoi, 2 łazienki, 2 garderoby
Poddasze użytkowe: 2 pokoje, łazienka
Zapraszamy Państwa do prezentacji nieruchomości, która naprawdę jest wyjątkowa. Ze względu na powierzchnię budynku, zagospodarowanie działki ( altana grillowa, miejsce na ognisko, piękne skalniaki i oczka wodne z mostkiem) oraz na powierzchnię działki ( gdzie 4000 m2 stanowi las). Na działce jest cudowny klimat, mnóstwo rzeczy które "cieszą oko" :) oraz fakt, że nieruchomość jest w otoczeniu domów jednorodzinnych i na końcu ulicy - dopełniają uroku.
Posiadamy jeszcze mnóstwo zdjęć. Prześlę je osobom zainteresowanym.
Zadzwoń, umów się, obejrzyj i kup ! :)
Gorąco polecam!
Ilona Meister
 
Cekanowo / 7522 m2
Leśna
2 900 000 PLN / 385,54 PLN/m2
Materiał:Gazobeton
Dach:Dachówka ceramiczna
Typ okien:Aluminiowe
Kształt działki:Prostokąt
Ukształtowanie działki:Lekko nachylona
Ogrodzenie:Mieszane
Droga dojazdowa:Kostka brukowa
Alarm:Tak
Ujęcie wody:Miejska, Studnia
Ciepła woda:Inne, Inne
Rodzaj kanalizacji:Miejska
Rodzaj ogrzewania:Olejowe
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).