Nowy Dwór Mazowiecki
639 000 PLN / 6 509,78 PLN/m2
98.16 m2 / 4 pok.
 
 
 
Numer oferty:397/2522/ODS
Cena:639 000 PLN
Cena za m2:6 509,78 PLN
Powierzchnia:98,16 m2
Powierzchnia działki:60 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Liczba pokoi:4
Liczba pięter:2
Stan budynku:Stan deweloperski
Typ domu:Segment
Rok budowy:2023
Rynek:Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
Garaż (liczba miejsc):1
Usytuowanie garażu:Przy budynku
Numer oferty:397/2522/ODS
 
 
 
 
 
 

OPIS


Poszukujesz domu, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta ?
Właśnie znalazłeś!
Mamy w sprzedaży segmenty o powierzchni 98 m2, przy ul. Skłodowskiej - Curie. Budynki są dopiero w trakcie budowy. Planowany termin oddania do użytku to IV kwartał 2024 roku.
Każdy segment będzie miał ogródek, a narożne domy będą miały większe ogródki! Domy z większymi ogródkami za wyższą cenę ( 699 000 zł). Został tylko jeden!
Będą to budynki dwupiętrowe, wyposażone w rekuperator. Ogrzewanie będzie w całości gazowe- podłogowe. W wyposażeniu będzie również piec gazowy wysokiej jakości wraz z zasobnikiem. Okna na profilu VEKA o współczynniku przenikania ciepła poniżej 1,1 W.
Ściany zostaną wybudowane z pustaka ceramicznego Porotherm, a ściany między lokalowe z silki akustycznej aby zwiększyć komfort mieszkańców.
Tynki będą cementowo-wapienne albo gipsowe o podwyższonej odporności na wodę.
Ciekawostką jest dach, który będzie dachem zielonym, czyli porośnięty zielenią ( rozchodnikami).
Elewacja będzie oczywiście docieplona styropianem plus tynk grafitowy pasywny ( tynk silikatowo-silikonowy z elementami ozdobnymi).
Po więcej szczegółów zapraszam do naszego biura.
Tel. 518076760

 
Nowy Dwór Mazowiecki / 98.16 m2
639 000 PLN / 6 509,78 PLN/m2
Materiał:Ceramika
Dach:Inne
Typ okien:PCV, PCV
Ujęcie wody:Miejska
Ciepła woda:Piec gazowy
Rodzaj kanalizacji:Miejska
Rodzaj ogrzewania:Podłogowe
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Ilona Meister

Ilona Meister
nr licencji: 6613

i.meister@mcn.biz.pl

tel.: 518 076 760

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).