Kazuń Polski
684 760 PLN / 68 PLN/m2
10070 m2
 
 
 
Numer oferty:501/2522/OGS
Cena:684 760 PLN
Cena za m2:68 PLN
Powierzchnia działki:10 070 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Ukształtowanie działki:Płaska
Kształt działki:Prostokąt
Numer oferty:501/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Oferujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Kazuń Polski, gmina Czosnów.

Działka (218/5) ma powierzchnię 10 070 m2. Jest ustawna i łatwa do podziału na mniejsze działki ( co może dać dobry zwrot zainwestowanego kapitału ).


W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka ma przeznaczenie UT1 - tereny zabudowy usług Turystyki , a dodatkowo obiekty handlu, gastronomii i pensjonaty.

Istnieje również możliwość realizacji jednego lokalu mieszkalnego w budynku o przeznaczeniu podstawowym. Budynki do 2 kondygnacji naziemnych, wysokość zabudowy do 11 m.


Minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki 3000 m2.

Droga dojazdowa - asfaltowa. 

Media : prąd ( w drodze) , światłowód.

Lokalizacja jest bardzo dobra. Blisko do Lasów Kampinosu, ścieżki rowerowe, szkoła podstawowa, przedszkole ( ok 1 km), blisko sklepy, przystanek autobusowy ( ok 500 m).

Julinek - park rozrywki dla dzieci ok 15 km. 


Cały wypis z Miejscowego Planu zagospodarowania przestrzennego oraz wypisy z rej. gruntów dostępne u nas w biurze. 

Dodatkowo jeśli myślisz o większej inwestycji to działka sąsiednia 218/6 - również jest na sprzedaż. 

218/6 - UT1 - powierzchnia 10 070 m2 - cena 684 760,00  zł 

Wówczas jest piękny teren o łącznej powierzchni 20 140 m2 za łączną cenę 1 369 520 zł. 


Cena oczywiście podlega negocjacji !

Zapraszam chętnych do zapoznania się z lokalizacją !

Polecam !
Marta Gruza
519 844 183


 
Kazuń Polski / 10070 m2
684 760 PLN / 68 PLN/m2
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).