Cybulice
162 000 PLN / 135 PLN/m2
1200 m2
 
 
 
Numer oferty:500/2522/OGS
Cena:162 000 PLN
Cena za m2:135 PLN
Powierzchnia działki:1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka:m2
Numer oferty:500/2522/OGS
 
 
 
 
 
 

OPIS

Oferujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Cybulice gmina Czosnów.

Obecnie działka jest w trakcie podziału. Podział trwa ok 6-7 miesięcy ale działkę można już rezerwować !!!


Wydzielony obszar 1200 m2 będzie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, a dokładnie tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zachowania zabudowy zagrodowej;
-  przeznaczenie uzupełniające – zabudowa usługowa;


Dojazd do działki drogą wewnętrzną ( udziały w drodze - ok 107 m). W drodze głównej ( Partyzantów) wszystkie media: kanalizacja, gaz, wodociąg. Prąd przy zabudowach sąsiednich. 

Lokalizacja jest bardzo dobra: blisko do lasów Kampinosu, dostępne ścieżki rowerowe, bardzo dobre połączenie z Nowym Dworem Mazowieckim, Czosnowem ( przystanek 200 m)

Do trasy 7 - wylot na Warszawę ok 6 km. Do samej Warszawy ok 35 km.

Blisko sklepy, przychodnia w Czosnowie (7 km) lub NDM ( 9km).

Dla dzieci park rozrywki Julinek ok 13 km od Cybulic.

W okolicy sporo zieleni, lasów, domy stanowiące najbliższe sąsiedztwo - zabudowa wzdłuż ulicy Partyzantów, przyjazna atmosfera. Sama ulica stanowi dojazd do posesji. 

Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej szczegółów co do lokalizacji, podziału czy w innych kwestiach zapraszam do kontaktu.


Cena do negocjacji !!!

Zapraszam do oglądania i zakupu !!!

Polecam !

Marta Gruza
519 844 183
 
Cybulice / 1200 m2
162 000 PLN / 135 PLN/m2
Plan miejscowy:Plan zagospodarowania przestrzennego
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

Marta Gruza

Marta Gruza

m.gruza@mcn.biz.pl

tel.: 519 844 183

 
 Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister z siedzibą w /05-100/ Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina 38. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia Państwu informacji). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Administratora Ochrony Danych Osobowych na adres rodo@mcn.biz.pl.
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Nieruchomości Ilona Meister (korzystająca z nazwy handlowej MCN Mazowieckie Centrum Nieruchomości) z siedzibą w /05-100/ Nowy Dwór Mazowiecki  przy ul. Bohaterów Modlina 38. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).